Wieści

Problem z orkami

Sygnał trębaczy zagrzmiał na placu miejskim Aviebis, wzywając mieszkańców, żeby porzucili na chwilę swe codzienne zajęcia i zbliżyli się, by posłuchać co do przekazania ma herold. Wąsaty jegomość w śmiesznej żółto-niebieskiej tunice i obcisłych spodniach, w jakich obecnie gustują dworzanie, a z których śmieje się gawiedź, zajął miejsce na ambonie, odchrząknął w zaciśniętą pięść, rozejrzał się po tłumie, który coraz liczniej gromadził się wokół platformy, po czym pokiwał głową, przybrał poważną i minę i przemówił.
-Witajcie, witajcie! Najdrożsi mieszkańcy Aviebis, oraz również wy, podróżni, którym nasze miasto jest przystankiem w dalszej drodze. Witajcie! Słuchajcie uważnie, ludzie i nieludzie! Nasi zwiadowcy donoszą, że orkowe plemiona poczęły panoszyć się coraz śmielej na naszych włościach. Na dalekiej północy, za Górami Wysokimi leży ich kraina, lecz przestał im wystarczać ten kawałek ziemi, na którym mieli do tej pory swoje domy, swoje zajęcia i rodziny. Jesteśmy zaniepokojeni, więc wzywamy wszystkich mieszkańców i przybyłych do tego, by uzbroili się i nie zapuszczali zbyt daleko poza granice miasta bez eskorty.
-Ejże! Ja jestem w drodze do Tyth’debro! – Spośród tłumu przejętych mieszkańców wyłonił się krzykacz, który swoją tuszą, pewnością siebie i zagranicznym strojem zdradzał, że bez wątpienia jest kupcem.
-Nie zatrzymujemy pana szanownego – Ukłonił się wąsacz na ambonie – Lecz doradzamy jedynie ostrożność i rozwagę.
-Ludzie i nieludzie, słuchajcie mnie uważnie! – Podjął znowu grubas – Dzisiaj wieczorem w karczmie rekrutuję obstawę. Będzie można zarobić grosza i spróbować się z orkiem, jeśli los pozwoli. Jak ktoś jest wojem niespokojnym, wyzwań żądnym, to myślę, że to okazja niepowtarzalna! –Wydawało się, że skończył już, odwrócił się, zrobił krok, po czym dodał – I stawiam piwo każdemu, kto się zgłosi!

( NC: Planowana sesja w dniu 19.05.2018 - prowadzona przez : Veradill Mortis id 40. Zapraszamy! )

Rynki i przedmioty alchemiczne

W grze pojawiło się kilka zmian:
- cena ulepszenia przedmiotu alchemicznego została uzależniona od jego aktualnego stanu;
- szansa na zniszczenie przedmiotu alchemicznego zmniejszona z 10% na 1%;
- nowe rynki: mikstur oraz ziół;
- pomniejsze poprawki w kodzie obejmujące raptem 150 plików.

Era XV

I oto jest Era XV. Tym razem bez większych opóźnień i w końcu na stałe. Miłej gry!

I tak korzystając z okazji - szczęśliwego Nowego Roku!

Święta i Era XV

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia chcieliśmy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i oczywiście pomyślności :). Życzymy Wam, by święta były udane, spędzone w radości i w rodzinnym gronie. No i oczywiście, byście pod choinką znaleźli to, czego najbardziej oczekujecie ;).

I tak przy okazji - Era XV rozpocznie się (oczywiście jak wszystko pójdzie zgodnie z planami ;)) 30.12 wieczorem. I to będzie już właściwy start ery.

Wszystkiego najlepszego i dziękujemy za cierpliwość!
Administracja

Dalsze testy

Z „niewielkich” opóźnieniami, ale w prezentujemy Wam dodatkową porcję zmian. Bez przedłużania, oto one:
- zmiana różdżek: od teraz nie zwiększają one procentowo mocy czarów, a posiadają bonus wyrażony w postaci wartości bezwzględnej;
- Kaplica Bóstw: nowe miejsce w świątyni, w którym wojownicy, barbarzyńcy oraz złodzieje mogą uzyskać premię do wybranej (zręczność/siła/szybkość/wytrzymałość) statystyki;
- nowy rozkład AP dla ras i klas;
- nowe koszta treningu w szkole.

Jeśli chodzi o rozpoczęcie właściwej ery – będzie ono bliżej Nowego Roku. O dokładnym terminie jeszcze poinformujemy, a tymczasem zapraszamy do gry :).

Logowanie
Statystyki

Mamy obecnie 398 zarejestrowanych graczy. Graczy on-line: 0.

Zalogowani gracze

brak zalogowanych graczy